от 51 999 ₴
Отправка с 22 мая 2026Наши контакты: 093-264-02-83 (Telegram / viber / WhatsApp); 068-889-71-81
Наш сайт: soloveibattery.com.ua
https://soloveibattery.com.ua/ua/
Наш инстаграм: @solovei.battery
https://www.instagram.com/solovei.battery/
Наш YouTube: SOLOVEI.BATTERY
https://www.youtube.com/channel/UCHFNAGsWC-Wh-aSHJFA2Yuw
Технічні характеристики електровелосипеду Leon TN-80 AM Hydraulic
Мотор: 48V/500W., задній, редукторний (КАСЕТА).
Ручка газу посиленна з внутрішнім кріпленням.
Контролер з дисплеєм 25А, потужний з багатьма налаштуваннями.
Акумулятор SOLOVEI BATTERY: Li-ion 48В/21Ач у корпусі.
Запас ходу електровелосипеду: 80 км.
Швидкість: 45 км/год.
Час зарядки акумулятора: 4-5 годин.
Детальні Технічні характеристики самого велосипеда:
https://velotrade.com.ua/katalog/velosipedi/velosiped-29-leon-tn-80-am-hydraulic-lock-out-hdd-2024/
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LEON |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Конструкция | Цельная |
| Диаметр колеса | 29 мм |
| Вес | 26 кг |
| Цвет | Серый |
| Мощность электродвигателя | 500 Вт |
| Год выпуска | 2024 |
| Время зарядки | 5 час |
| Дистанция пробега | 80 км |
| Максимальная скорость | 50 км/ч |
| Рекомендуемая предельная скорость | 40 км/ч |
| Состояние | Новое |