Спасибо большое за отзыв
очень хороший продавец проконсультировали отправили вопшем небуду долго писать лутчей фірми просто нена
йти делают на заказ в следуюший раз если будет нада обрашатца буду только к ним и всем советую!
Большое спасибо за отзыв)
Супер! Аккуратно! Красиво! Спасибо!
Товар відповідає опису а також був в наявності. Дякую
Дня доброго всим! Другий раз в житті пишу відгук. Взагалі продавець попросив, якщо мені не важко буде, тільки вислати фото їх акумулятора в сборці вже, але мені не важко було і декілька строк накидати про саме процес купівлі. Аккумулятор придбав на 5.7 кВт, мені потрібно було офіс вдома облаштувати, щоб працювати і опалення звісно забезмечити в хаті.
Продавця взагалі знайшов спочатку на ОЛХ, потім уже на промі побачив, коли шукав опис батареї. Я повний чайник в електрофікації, мені важко навіть 2 проводки звязати, але продавець все детально пояснює, показує, розказує, не відморожується ніколи, одразу скинув мені застосунок для моніторингу батареї, дистанційно пояснив якого я не можу підєднатись до неї, які автомати поставити, куди, навіщо, навіть опісля робочого дня підтримка клієнта була 100%.
Звісно, деякі сумніви спочатку були при покупці (я взагалі не дуже зараз довіряю, сильно багато шахраїв розвелось), але передоплату тільки 10% беруть, я вирішив ризикнути, а потім і побачив що продавесь вже багато років працює (на пром.юа я знайшов їх уже після покупки).
Хотів би декілька слів сказати ще про негативні відгуки на промі, які зоставляють якісь розумово відсталі (на мою думку) типу: "продавець не звязався зі мною", "я не можу дозвонитись", "мені вчасно не перезвонили". Ви чи з глузду зїхали, зараз 2022 рік, світла ні в кого майже нема стабільно, у продавця бувало і по 2-3 дні світла не було, звязку також, які "не дозвонився"? Кому було потрібно - всі дозвонюються і отримують товар.
Якщо комусь в чомусь потрібно переконатись, "пощупати товар" чи ще щось, можу без проблем показати його в роботі: живу в Запоріжжі, Шевченківський р-он. Мені дуже не вистачало цього, тому і пропоную, може кому допоможу з вибором, мені не важко. На фото є інвертор - його купував окремо.
Вгазалом бажаю продавцю гарно працювати і всього найкращого. Мій сусід и кум теж збираються на днях замовляти в нього аккуми по моїй рекомендації. Всим добра і побільше світла. Або емності батарей ;)
Дуже дякую за приємні слова!)
пешу через неделю использования акамулятора всьо клас работает чотко вопросов нету лутше места по зборке я думаю ненайти всем рекомендую!